Marcus Rashford Čistá hodnota: Wiki, ženatý, rodina, svatba, plat, sourozenci

Marcus Rashford Wiki Biografie

Marcus Rashford se narodil 31. října 1997 ve Wythenshawe, Manchester, Anglie, a je známý jako fotbalový (fotbalový) hráč, který hraje za prominentní tým anglické Premier League (EPL) Manchester United.

Jak bohatý je tedy Marcus Rashford na začátku roku 2018? Podle autoritativních zdrojů má tento fotbalista čisté jmění 91 milionů dolarů, přičemž jeho majetek nashromáždil z jeho tříleté seniorské kariéry ve zmíněném oboru.

Marcus Rashford Čistá hodnota 91 milionů $

Rashford se údajně zajímal o fotbal od raného věku a v pěti letech začal hrát za Fletcher Moss Rangers. O dva roky později se stal členem systému akademie v Manchesteru United a postupoval přes věkové týmy, až v roce 2015 byl na lavičce prvního týmu a v roce 2016 byl posilou Manchesteru United a hrál za ně. v Evropské lize UEFA ve 32nd kolo proti Midtjyllandu. Rashford začal hrát na pozici Anthonyho Martiala poté, co se Martial zranil při rozehrávce, a začal dosahovat dobrých výsledků hned od začátku, protože ve svém debutovém zápase vstřelil dva góly, což byl významný přírůstek do jeho týmu, který vyhrál 5 – 1 výsledek; svým výkonem se stal vůbec nejmladším střelcem v evropské soutěži. Marcus pokračoval v účasti v Premier League v zápase proti Arsenalu, kde znovu vstřelil dva góly – a během tohoto zápasu také svému týmu asistoval – stal se třetím nejmladším střelcem United v Premier League. V březnu 2016 předvedl další pozoruhodný výkon, když vstřelil jediný gól v manchesterském derby a ve věku 18 let se stal vůbec nejmladším střelcem v manchesterském derby v éře Premier League. Dosáhl neuvěřitelných výsledků a zakončil sezónu 2015-16 odměnou za mladého hráče roku Jimmyho Murphyho, takže Rashfordova smlouva s Manchesterem United byla prodloužena do roku 2020, což výrazně zvýšilo jeho čisté jmění.

V sezóně 2016-17 dostal Marcus od Josého Mourinha, nového manažera týmu, číslo 19. Svůj první gól dal v srpnu 2016 v zápase proti Hull City. V příštím měsíci měl další tři góly, v zápasech proti Watfordu, Northampton Town a Leicester City. V únoru získal svou třetí trofej a v zápase proti Southamptonu byl v 77. minutě náhradníkem, poté vstřelil klíčový gól ve 107.čt minutě zápasu proti Anderlechtu. Celkově měl Rashford další úspěšnou sezónu.

V sezóně 2017-18 debutoval v srpnu v zápase proti Realu Madrid, ve kterém jeho tým prohrál 2:1. Na konci prosince hrál Manchester United proti Burnley a Marcus strávil na hřišti 90 minut, ale zápas nakonec skončil remízou 2:2. Na začátku roku 2018 strávil 10 minut na hřišti, v zápase proti Stroke a později vstřelil jeden gól v zápase proti Yeovil. Dá se s jistotou říci, že tvrdá práce se tomuto mladému fotbalistovi vyplatila, protože jeho dovednosti a úsilí jsou neustále uznávány.

Ve svém soukromém životě Marcus o tomto tématu nesdílí mnoho informací – zatím se dokonce nešušká o romantických vztazích! Je aktivní na sociálních sítích, jako je Twitter a Instagram, a na prvním z nich ho sleduje 860 000 lidí a na druhém přes čtyři miliony.