Valentino Rossi Čistá hodnota: Wiki, ženatý, rodina, svatba, plat, sourozenci

Anonim

Čisté jmění Valentina Rossiho je 120 milionů dolarů

Valentino Rossi Wiki Biografie

Valentino Rossi se narodil v roce 1979 v Urbino, Tavullia, Itálie. Valentino je úspěšný motocyklový závodník, který je po celém světě známý vítězstvím v mnoha světových šampionátech, včetně několikanásobného mistrovství světa „MotoGP World Championship“a „Grand Prix World Championship“. Valentino během své kariéry vyhrál mnoho titulů a ocenění, ale také se umístil na 63. místě v žebříčku „Forbes Most Powerful Celebrity 100 List“, jako 2. nejlépe placený sportovec bez občanství USA a je také nejmladším jezdcem, který kdy vyhrát mistrovství světa motocyklů do 125 ccm. Kromě toho Valentino během své kariéry vytvořil mnoho různých rekordů. Není tedy žádným překvapením, že je jmenován jedním z nejlepších motocyklových závodníků všech dob.

Valentino Rossi Čistá hodnota 120 milionů $

Jak bohatý je tedy Valentino Rossi? Zdroje odhadují, že Valentinovo čisté jmění je 120 milionů dolarů, přičemž většina jeho majetku pochází z kariéry profesionálního motocyklového závodníka a také z dalších aktivit souvisejících s motorsportem. Protože je Valentinovi pouhých 35 let, stále existuje vysoká šance, že se Valentinovo čisté jmění zvýší.

Valentinův otec, Graziano Rossi, byl také motocyklový závodník, a proto Valentino začal jezdit od velmi raného věku. Jeho matka se starala o Valentinovu bezpečnost, takže nejprve musel jezdit na motokárách, a tak v roce 1990 vyhrál regionální motokárový šampionát a mnoho dalších závodů, ale jeho skutečný zájem byl vždy o motocykly. V roce 1996 se Valentino zúčastnil „sezóny mistrovství světa“a dokonce vyhrál „Velkou cenu mistrovství světa“. To hodně přidalo k čistému jmění Valentina Rossiho. Později vyhrál ještě více titulů a stal se ještě nápadnějším a uznávaným mezi ostatními. V roce 2002 začal Valentino závodit v „mistrovství světa MotoGP“. To mělo obrovský dopad na růst čistého jmění Valentina Rossiho. Celkově Valentino Rossi vyhrál devět mistrovství světa motocyklů ve všech třech hlavních kategoriích, včetně šesti v hlavní třídě 500 ccm/MotoGP. Valentino během své kariéry spolupracoval se společnostmi jako „Yamaha“, „Honda“a „Ducati“, se kterými jezdil na světových šampionátech.

Kromě své kariéry motocyklového závodníka se Valentino věnoval i dalším aktivitám v motoristickém sportu. V roce 2006 Valentino testoval vůz „Ferrari Formula One“. Valentino má také hodně rád rally a zúčastnil se několika rally. A co víc, Valentino vlastní „Sky Racing Team by VR46“. Díky tomu také roste Rossiho čisté jmění.

Valentino uchovává svůj soukromý život před veřejností, a proto o něm není moc co vyprávět. Vlastní vilu na Ibize a nyní žije poblíž své rodiny v Tavullii. V roce 2007 měl Valentino nějaké problémy s daňovými úniky, ale dokázal je překonat. Celkově lze říci, že Valentino Rossi je jedním z nejúspěšnějších motocyklových závodníků, kterého zná celý svět. Není pochyb o tom, že v budoucnu Rossi dosáhne ještě více a že brzy jeho fanoušci o jeho úspěších uslyší více.