Jakou čistou hodnotu má golfista Blair O'Neal? Wiki, Věk, Manžel, Míry

Anonim

Blair O'Neal čisté jmění je 600 000 $

Blair O'Neal Wiki Biografie

Blair O'Neal se narodil 14. května 1981 v Macombu, Illinois, USA, a je profesionální hráč golfu a také model, ale pravděpodobně nejlépe známý vítězstvím v televizní soutěži „Big Break: Dominikánská republika“, která byla vysílána na Golf Channel, ale veškeré její úsilí pomohlo dostat její čisté jmění tam, kde je dnes.

Jak bohatý je Blair O'Neal? Počátkem roku 2018 zdroje odhadují čisté jmění na 600 000 $, většinou získané úspěšnou kariérou v golfu a modelingu. Od roku 2001 hrála na mnoha turnajích v průběhu své kariéry a jak pokračuje ve své kariéře, očekává se, že její bohatství bude také nadále narůstat.

Blair O'Neal Čistá hodnota 600 000 $

V mladém věku se Blairina rodina přestěhovala do Arizony, kde v 11 letech nastoupila na místní juniorskou golfovou kliniku, která se konala v San Marcos Golf Resort v Chandleru v Arizoně. Trénovala po boku svého bratra a také začala cvičit v golfovém klubu Dobson Ranch, než se o dva roky později připojila k American Junior Golf Association (AJGA). Navštěvovala střední školu Corona Del Sol a v rámci školy soutěžila v golfových turnajích. Po maturitě pak přijala stipendium na Arizona State University.

O’Nealova popularita a čisté jmění by se zvýšily, když začala získávat výhry v turnajích, včetně Women’s 5A Arizona State Golf Championship a dvakrát NCAA šampiona na dlouhé vzdálenosti. Čtyřikrát získala ocenění Golf MVP a byla vybrána do týmu US Junior Ryder Cup, který závodil ve španělské Valderramě, a poté se také stala součástí týmu AJGA Cannon Cup Team. Začala soutěžit v mezinárodních soutěžích a byla vicemistryní na ženském westernovém turnaji. Pokračovala by také ve vítězství v AJGA Ping Phoenix Junior Championship.

Blair také začala dělat modelingovou práci, což pomohlo zvýšit její čisté jmění. Objevila se na různých módních přehlídkách a také v televizi, nakonec se objevila více v katalozích, obálkách časopisů, reklamách a tištěných reklamách. V roce 2009 se připojila k soutěži „Big Break: Ostrov prince Edwarda“, ve které skončila na druhém místě, a poté ještě jednou soutěžila v následujícím roce v „Big Break: Dominikánská republika“, kterou vyhrála. V roce 2010 nastoupila do kvalifikační školy LPGA s Cobra-Puma jako jejím hlavním sponzorem a dostala se do závěrečné fáze soutěže. Podle časopisu Sports Illustrated byla také jmenována jednou z 50 nejžhavějších sportovkyň všech dob a časopisem Golf Magazine jednou z nejkrásnějších žen v golfu. V roce 2015 pak Blair oznámila, že odejde do důchodu jako golfistka na plný úvazek.

Pokud jde o její osobní život, je známo, že O'Neal je vdaná za bývalého dlouholetého přítele Jeffa Keisera. Byla také romanticky spojena s Justinem Bieberem a Bubbou Watsonem, ale popřela jakákoli tvrzení, která byla vznesena.